شما اینجا هستید
صفحه اصلی > Uncategorized > بهترین انتخاب برای ساک لوازم نوزاد

بهترین انتخاب برای ساک لوازم نوزاد

ویزگیهای کیف لوازم نوزاد و مادر
اگر به دنبال کیف یا ساک لوازم مناسب کودک و مادر برای سیسمونی فرزندتان می گردید انتخاب های زیادی در فروشگاه های سیسمونی وجود دارد، ولی چطور باید بفهمیم که کیف مناسب برای پدر و مادر و کودک کدام است؟ برای خریدن کیف لوازم نوزاد باید به چند نکته مهم توجه کرد که آیا کاربرد آن فقط برای دوران نوزادی کودک است یا قابلیت استفاده در مکان و موقعیتهای دیگر را نیز دارد.
ساک لوازم نوزاد باید کاملاً کاربردی و بدرد بخور باشد، در غیر این صورت آن را فراموش کنید. یکی از ویژگی های مهم و محبوب در این نوع کیف ها این است که کیف کوچکی در کنارشان هست که بند مچی دارد و می توانید کارت اعتباری، پول، لوازم آرایش و آیتم های ریز دیگر را در آنها جا دهید و با خودتان جابجا کنید و نگران وسایل شخصی خود نباشید
کیف لوازم کودک و مادر باید سبک باشد و دوخت آن ظریف و محکم باشد تا با قرار دادن وسایل ضروری کودک و مادر بیش از اندازه سنگین نشود و به شانه مادر آسیب نزد و مادر را خسته نکند و خیلی سریع دوختهای آن در اثر قرار دادن وسایل کودک با چند بار بیرون بردن از خانه باز نشود و از جنس محکم تهیه شده باشد.
آیا وسایلی که برای کودک در خارج از منزل نیاز دارید در آن جا می شوند؟
بهترین کیف های بچه آنهایی هستند که لوازم جانبی مفیدی درونشان قرار داده شده است که زندگی را برایتان راحت تر می کنند. دنبال کیف هایی باشید که لوازم جانبی مانند بند کالسکه، ساک لباس کثیف (برای آنکه لباس ها و پوشک های کثیف با لباس های تمیز قاطی نشوند)، کیف شیشه شیر عایق، و بند قابل تنظیم جداشدنی همراهشان داشته باشند تا بتوانید کیف را از دوشتان آویزان کنید و دست هایتان آزاد شوند و همچنین یک زیرانداز تعویض پوشک برای انداختن زیر بچه هنگام تعویض پوشک داشته باشند. بعضی از آنها یک جیب توری هم دارند که پوشک ها و دستمال های مرطوب را می توان در آن قرار داد

                                                                                                         .

آیا ساک لوازم مادر و کودک به اندازه کافی جیب دارد؟
این نکته بسیار حائز اهمیت است که کیف بچه باید جیب کافی داخلش داشته باشد تا وسایل بچه قاطی نشوند و بتوانید هر کدام را راحت و بدون جستجوی فراوان از جیب مخصوصش درآورید و معطل نشوید. در عین حال در وسط کیف برای وسایل بزرگتر جای کافی بماند.

آیا می توان هنگام از پوشک گرفتن بچه هم از آن استفاده کرد؟
بهترین کیف آن است که شما مجبور نشوید بعد از بزرگ شدن بچه خودتان را از آن خلاص کنید. کیف هایی را انتخاب کنید که جای لپتاپ یا آیپد داشته باشند و به اندازه کافی زیبا و بدون سن باشند که بعداً بتوانید به عنوان کیف دستی، کیف کار یا کیف مسافرتی از آن استفاده کنید. چنین کیفی ارزش پول خرج کردن را دارد و چیزی نیست که فقط یکی دو سال از آن استفاده کنید.

البته هنگام انتخاب مدل کیف باید موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید که :

کدامیک از والدین قرار است از این کیف استفاده کند؟
شما یا همسرتان شاید دوست نداشته باشید با یک کیف رنگی بسیار زنانه در خیابان راه بروید. اگر قرار است هر دوی شما از آن استفاده کنید، بهتر است کیفی انتخاب کنید که رنگ ، مدل و. طرح روی کیف وسایل نوزاد برای هر دوی شما مناسب باشد.

آیا کودک خود را به مهد کودک می سپارید؟
اگر اینطور است، باید کیفی بخرید که جای کافی برای همه چیز از جمله چند عدد پوشک، دستمال مرطوب، شیشه شیر، شیر خشک، آب، یکی دو دست لباس نوزاد و چند تا از عروسک های بچه داشته باشد.
شیر خودتان را به کودکتان می دهید یا شیر خشک؟
اگر شیر خشک می دهید، باید این کیف جای کافی برای ظرف نگهداری شیر خشک و فلاکس یا بطری آب داشته باشد. بهتر است این کیف جای مخصوص شیشه شیر داشته باشد و این جا در دو طرف کیف باشد


                                                                                                         

قیمت کیف لوازم بچه را در نظر داشته باشید
لازم نیست پول زیادی برای خریدن این کیف لوازم در فروشگاه سیسمونی خرج کنید. همیشه یادتان باشد که پرداختن پول بیشتر به معنای دریافت کیفیت بالاتر نیست. بررسی کنید و ببینید که کدام کیف مناسب شماست، و کیف مناسب برای نیازهای شما لزوماً گرانترین کیف نیست بلکه توجه به کاربرد کیف در شرایط و مکانهای متفاوت برای شما است.

پاسخی بگذارید

Top